Červenec 2013

Nadherny Cosplay

29. července 2013 v 17:21 | bogues |  Linky
Tak nejak na vas zase letne kaslu, tedy ne ze by se mi nic nedelo a muj nudny zivot presel na dalsi lvl nudnosti, ale proste a jednoduse neni cas.
Tak si alespon uzijte paradni klip s tim nejlepsim, co se dalo videt na letosnim conu v San Diegu.


34,12

22. července 2013 v 10:38 | bogues
20. 7. 2013, 02:12, Doksy - okolo namesti, 34,12 sec!

otrok

18. července 2013 v 12:53 | bogues
Jen co jsem dopisoval, jak je to lepsi a jak to i pres veskery "urgent" stress v praci jde, objevi se boss a hadkou o nicem vsechno zbori... Vysira me, jak misto grafiky delame kancelar (rozumej sekretarku) nekomu, kdo neni schopny vyjadrit se a terminy stale plati!

Luboš

16. července 2013 v 17:29 | bogues
Tohle me dnes pobavilo a utvrdilo v tom, ze je jedno, co je v predpovedi stezejni, dulezite je, aby tam bylo vsechno :)

Význam jména Luboš

úterý 16. července
Mužské křestní jméno původu slovanského. Podobně jako jméno Lubomír, z něhož vzniklo, se vykládá jako milý, mírumilovný, příjemný. Obě varianty pocházejí ze slova "ljub" - libý, milý, příjemný. Domácí podoby: Luba, Lubča, Lubek, Luban, Lubošek

Muž, který je rozhodně schopen v životě něco dokázat, bohužel si ale svoje přebujelé ego často hojí na svých rodinných příslušnících, nejčastěji na partnerkách. K životu potřebuje harmonickou rodinnou atmosféru, ovšem sám ji příliš navodit neumí. Naopak, často ji svým dominantním přístupem spíše narušuje. Bude-li jeho žena dostatečně mírná a tolerantní, dokáže s ním vycházet vcelku dobře, v opačném případě se ale může připravit na velké hromobití. Dobře se uplatní v podnikatelské sféře nebo ve sportu.


Mam v piči

11. července 2013 v 11:53 | bogues
Zvolani a antimotivacni fraze dnesniho dne, budiz nezneopakovatelna z nadpisu...
Je to tak krasne univerzalni a presne, ze neznam nic tomu podobne!

Je to nejak cely na voblouku, jak se clovek prodira svym zitim. U toho pocita, resp. snazi se pocitat, co kde jak a k tomu vsemu neztratit nit soucasnosti. Je toho tolik, co bych chtel udelat, je toho jeste vic, co by si zaslouzilo muj cas vic, nez proklety monoton v podobe kazdodenni-celodenni davky posezu v kanclu.
Do boje vyrazi lenost, a to pekne po svem, tedy pomalu a line, drzi se v zadu a ceka na rozkaz zrychlit. Prvni linie zpiva valecne choraly a mezi neznamymi rozpoznavam provokatery, jejichz podstata a ucel pomaha zmatenemu rozzurenci z linie druhe.
Ano, prvni se do vravy valecne zenou Dospelost a Povinnost, Uvedomeni pak uzavira mix toho podstatneho, co hrot utoku pasuje na to dobre z cloveci prirozenosti. Nekonecny dav konci ctvrtou vrstvou, ktera je ovsem treti, protoze nekdo neumi pocitat, jsou to zbytky hrdosti a nadseni, ktere v kruhu zacarovanem, zakopnutim o bludny koren, stoupa a klesa, vzdy podle momentalniho rozpolezeni, vzdy vsak v pravidelnem rytmu..., vse stale z uplneho zadu, kryje nenavidena lenost, ktera ne a ne zrychlit!

Skoda ze prostor mezi armadami deli plane tak nekonecne, ze by se za ne nestydel prvotridni scenarista westernovych klasik, takze vite co, mam v piči!

Vary 2013?

2. července 2013 v 13:30 | bogues
Co to jako ma byt? Obri osmicka, cislo 4 a anglicke "th"?
Hele, jako sifra dobry, ale jako promo, ktere melo upozornit na novy rocnik KarloVarskeho filmoveho festivalu, to uz je opravdu rebus jen pro ty nejlepsi louskace smycek a presmycek...

Mam rad minimal a jednoduchost v designu i grafice, ale z billboardu a citylightu, na kterych pred mesicem zmineny hieroglyf lakal k oslave filmu, sem rozhodne zadny festival, natoz ten filmovy, nevytusil.

Vlastne teprve par dni zpet sem zjistil, ze jde o logo KVFF2013...